Aero Blog Letecká škola Vyhlídkové lety Pronájem letadel O Aeroklubu Kontakt
cz en

Nabídka práce pro FI(A) a CPL(A) piloty

Do Aeroklubu Praha – Letňany hledáme nové instruktory / manažery provozu na HPP. Provozujeme leteckou školu z letiště Letňany v Praze, kde máme vlastní zázemí, sedm motorových letadel a dva ultralighty. Létáme na Cessnách a Bristellech (B23 i ULL).

Požadujeme:
• Platný průkaz způsobilosti CPL(A) s teorií ATPL
• Platný průkaz způsobilosti FI(A) výhodou, nikoliv podmínkou
• Nálet alespoň 300h celkem
• ICAO English alespoň level 4

Nabízíme:
• Samostatnou práci v pohodovém kolektivu přímo na letišti
• Roční nálet 300-500 hodin
• Fixní složku platu plus bonus za nalétané hodiny
• Možnost financování a realizace výcviku pro získání kvalifikace FI(A) výměnou za závazek

Náplň práce:
• Administrativní činnost spojená s chodem letecké školy
• Plánování provozu a rozvrh výuky a výcviku letecké školy
• Letová činnost v rámci výuky našich žáků – výcviky PPL a LAPL

V případě Vašeho zájmu prosím pošlete Vaše CV se zaměřením na Vaše letecké kvalifikace emailem na posta@akletnany.cz

Děkujeme a budeme se těšit.