Letecká škola Vyhlídkové lety Pronájem letadel Aero Blog O Aeroklubu Kontakt
cz en

Pilotem na zkoušku

Vžijte se do role pilota a vyzkoušejte si řídit letadlo bez obav. Na jednu hodinu nebo na celý den. Otestujte své nervy a zjistěte, jestli je ovládání letounu pro vás to pravé. Po boku zkušeného instruktora na vlastní kůži zažijete, jak probíhá celý let: od pozemní přípravy až do přistání. Pokud se později rozhodnete začít s pilotním výcvikem, tento let se vám pochopitelně započítá.

Jakým letadlem poletíte? Výběr je na vás!

U nás si vyberete třeba velmi snadno ovladatelnou Cessnu 152, na které se vycvičily statisíce pilotů po celém světě. K pilotování na zkoušku jsou určeny i dva špičkově vybavené komplexní letouny Cessna 172-RG a Piper PA-28R Arrow, které mají zatahovací podvozek a rozsáhlé radionavigační vybavení.

Pro fanoušky adrenalinu a vysokých rychlostí nabízíme let v letadle české výroby, legendárním Zlínu Z-526F, ve kterém se budete cítit jako stíhací pilot z druhé světové.

Nezapomínáme ani na ty, kteří uvažují o výcviku na ultralehkých letounech. Pro takové doporučujeme let letadlem Samba XXL.

Co vás na takovém letu „na zkoušku“ vlastně čeká?

Náš profesionální instruktor s vámi projde celou fázi předletové přípravy tak, jako byste byl jeho žákem. Vše důkladně vysvětlí, popíše a pomůže pochopit. V závislosti na zvolené trati letu celý let společně naplánujete a připravíte. Během letu si pak vyzkoušíte řízení letadla a navigaci po trati podle pokynů instruktora.

Pokud byste po přistání zjistili, že se raději než řízení věnujete obdivování krásy naší krajiny, rádi vás kdykoli přivítáme na vyhlídkovém letu.

Pilotem Cessny na zkoušku

5 400 Kč pro 1 cestující 7 500 Kč pro 3 cestující

Pilotem ULL na zkoušku

3 501 Kč pro 1 cestující

Chcete darovat vyhlídkový let?

Uvažujete o originálním a nevšedním dárku pro vaše blízké, nebo kamarády? Víme, jak je zaručeně potěšíte a překvapíte! Objednejte jim nezapomenutelný vyhlídkový let po některé z našich tras, nebo jim vytvořte trasu zcela na místu. Z Našich nejoblíbenějších uvádíme například Vyhlídkový let nad centrem Prahy, nebo „Castle Tour“ – let nad českým Rájem.

Na let Vám vystavíme exkluzivní dárkový poukaz se jménem obdarovaného, který Vám poštou doručím až domů. Obdarovaný už si následně telefonicky dohodne jen datum a čas letu.

Prohlédněte si, jak vypadá dárkový certifikát