K používání a měření webu využíváme cookies. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme. Další informace

czeng

Vyhlídkové lety

Aeroklub Praha / Vyhlídkové lety

Přijďte se s námi proletět

Vyberte si jednu z námi doporučených tras vyhlídkového letu z Prahy Letňan, nebo si zvolte vlastní trasu letu. Pokud to bude v našich silách, vezmeme Vás kamkoli budete chtít. Okolí Prahy je z výšky velmi zajímavé a výhledy na pohoří ohraničující naši zem za příznivého počasi ohromující. Podívejte se na fotografie pořízené při našich vyhlídkových letech.

  • Rádi byste dali někomu z rodiny, přátelům, partnerce či partnerovi originální dárek, který ji či jeho zaručeně překvapí a potěší?
  • Chtěli byste se během několika málo minut podívat na krásná místa naší krajiny a zajímavých památek? Vyzkoušejte nejzajímavější trasy našich vyhlídkových letů - Castle Tour a Vltava Tour.
  • Nově nabízíme vyhlídkové lety přímo nad centrum Prahy - prohlédnete si Pražský hrad, Malou Stranu, Staroměstské náměstí a další místa v Praze z výšky 300 metrů!

Objednejte si vyhlídkový let z letiště Praha - Letňany

Pražský hrad

Klienti, kteří s námi v minulosti létali se rádi vrací

Dobry den, přístup ze strany Aeroklubu Letňany byl velmi příjemný, pilot velmi ochotný. Zažitek to byl silný, mohli jsme ovlivnit směr vyhlídkového letu. Pilot Tomáš nás zasvětil do tajů řízení stroje a letecké komunikace s kontrolní věží. Po přistání nám věnoval spoustu času na případné dotazy. Jsme velmi rádi za zprostředkovaný zážitek - Létat jako pták - 20 minut. S pozdravem David, Kateřina a Tereza Šimečkovi Další reference...


Konopiště
Důvodů proč vyzkoušet vyhlídkový let z Prahy může být jistě celá řada. Přijeďte metrem k nám na letiště do Prahy Letňan a zažijte krásný pocit z létání! Pokud Vám nevyhovuje nabízená trasa vyhlídkového letu, navrhněte si svou trasu letu online, případně si trasu domluvte s pilotem.

 

Dle reakcí našich klientů doporučujeme nejoblíbenější trasy vyhlídkových letů Castle Tour, Vltava Tour a vyhlídkový let nad Pražský hrad.

Dokumenty ke stažení

Fotogalerie

MAPA

Kde najdete Aeroklub Praha Letňany

NOVINKY Z LETIŠTĚ

Jarní teoretický kurz pro budoucí piloty

Na jaře zahajuje Aeroklub intenzivní kurz teoretické výuky pro budoucí soukromé piloty letounů, lehkých letounů a ultralehkých letadel (PPL, LAPL a ULL), naučte se létat již toto léto!

Kam poletíme letos?

Opět pro naše piloty a žáky chystáme řadu leteckých výletů do zahraničí. Poleťte s námi do Chorvatska na pláž, na rafty, či do jeskyní!

Zkouška omezeného radiotelefonisty

V úterý 4. 4. 2017 pro vás připravujeme zkoušku pro získání průkazu omezeného radiotelefonisty letecké pohyblivé služby v prostorách Aeroklubu Praha Letňany.

Slovinská letiště Senecou a RGčkem

V letošním roce přibyl do leteckého parku Aeroklubu Praha velmi zajímavý a výjimečný stroj - dvoumotorový Piper Seneca II OK-LTB. Takže přeškolení MEP(a) a vymýšlet kam se poletí :-)

Teorie pro budoucí piloty PPL a LAPL

Přijďte již v sobotu 8. října 2016 v 9:00 na zahájení tradiční zimní teoretické výuky pro budoucí soukromé piloty letounů PPL(A), piloty lehkých letounů LAPL(A), piloty kluzáků SPL/LAPL(S) a nově i pro piloty vrtulníků PPL(A)/LAPL(H)

Vyhlídkové lety nad Prahu

Do našeho letadlového parku jsme zařadili dvoumotorový Piper Seneca. Díky němu se s námi můžete vydat na úžasné vyhlídkové lety nad centrem Prahy!

Výlet na rafty do Bovce

Byli jsme se proletět do krásných Julských Alp - naše zážitky jsme sepsali do článku.

POČASÍ V LETŇANECH

Sledujte nás na

Facebook - Aeroklub Praha Letňany YouTube - Aeroklub Praha Letňany Google+ - Aeroklub Praha Letňany
Pilotinfo
Aeroweb.cz - Server pro piloty a zájemce o létání

RYCHLÁ NAVIGACE

Vyzkoušejte řízení letadla | Vyhlídkové lety v Praze | Letecký výcvik v Praze | © 2009-2017 Aeroklub Letňany | Kontakty