K používání a měření webu využíváme cookies. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme. Další informace

czeng

Jarní skupinová teoretická výuka

Aeroklub Praha / Letecký výcvik / Teoretické kurzy / Jarní skupinová teoretická výuka

Chcete začít létat, ale nechce se vám čekat na začátek zimní teorie? Nyní je ideální čas začít! Nabízíme jarní intenzivní kurz teoretické výuky pro budoucí soukromé piloty letounů, lehkých letounů, ultralehkých letadel a kluzáků (PPL, LAPL a ULL), který začíná již 1. 5. 2017!

Přestože se jedná o intenzivní kurz, tak se nemusíte obávat, že budete o znalosti ochuzeni. Výuka probíhá v rozsahu 50 hodin s lektorem v učebně a dalších 50 hodin samostudia. Délka kurzu je 4 týdny a probíhá vždy ve večerních hodinách (od 17:00). Zvládnete jej tedy navštěvovat i po pracovní době. Ihned po absolvování teoretického kurzu můžete zahájit praktický letecký výcvik a stihnout tak vše ještě v sezóně! Kurz zakončíte již 29. 5. 2017.

Teoretický kurz vedou zkušení lektoři na danou tématiku. V leteckém výcviku máme rozsáhlé zkušenosti – náš Aeroklub byl založen již v roce 1948 a od té doby vycvičil stovky pilotů.

Cena kurzu pro budoucí piloty a přihlášení

Dotovaná cena kurzu pro piloty pokračující výcvikem v naší letecké škole je 6 000 Kč pro kvalifikace PPL, LAPL a 4 500 Kč pro kvalifikace ULL. Pro piloty pokračující ve výcviku v jiné letecké škole jsou ceny 9 000, respektive 8 000 Kč.

Přihlaste se emailem na vls@akletnany.cz, případně telefonicky na +420 732 175 696.

Pokud by Vám nevyhovovalo docházet dle pevného rozvrhu, můžeme nabídnout individuální kurzy, při kterých se lektor plně přizpůsobí Vašim časovým možnostem.

C-172 RG v Chorvatsku

Letecká škola Aeroklubu Praha Letňany

Aeroklub Praha Letňany je schválenou organizací pro výcvik CZ/ATO-025 provozující 10 motorových letounů, včetně dvoumotorového letounu Piper Seneca, a 9 kluzáků. Nabízí teoretický i praktický výcvik od pilotů větroňů až po kvalifikace pro dopravní piloty, kterých za dobu své existence vychoval již celou řadu.

Nejste ještě rozhodnuti nebo nevíte, který letecký výcvik je pro Vás ten pravý? Neváhejte nás kontaktovat. Rádi Vám poradíme a pomůžeme vybrat pro Vás nejlepší variantu.

MAPA

Kde najdete Aeroklub Praha Letňany

NOVINKY Z LETIŠTĚ

Jarní teoretický kurz pro budoucí piloty

Na jaře zahajuje Aeroklub intenzivní kurz teoretické výuky pro budoucí soukromé piloty letounů, lehkých letounů a ultralehkých letadel (PPL, LAPL a ULL), naučte se létat již toto léto!

Kam poletíme letos?

Opět pro naše piloty a žáky chystáme řadu leteckých výletů do zahraničí. Poleťte s námi do Chorvatska na pláž, na rafty, či do jeskyní!

Zkouška omezeného radiotelefonisty

V úterý 4. 4. 2017 pro vás připravujeme zkoušku pro získání průkazu omezeného radiotelefonisty letecké pohyblivé služby v prostorách Aeroklubu Praha Letňany.

Slovinská letiště Senecou a RGčkem

V letošním roce přibyl do leteckého parku Aeroklubu Praha velmi zajímavý a výjimečný stroj - dvoumotorový Piper Seneca II OK-LTB. Takže přeškolení MEP(a) a vymýšlet kam se poletí :-)

Teorie pro budoucí piloty PPL a LAPL

Přijďte již v sobotu 8. října 2016 v 9:00 na zahájení tradiční zimní teoretické výuky pro budoucí soukromé piloty letounů PPL(A), piloty lehkých letounů LAPL(A), piloty kluzáků SPL/LAPL(S) a nově i pro piloty vrtulníků PPL(A)/LAPL(H)

Vyhlídkové lety nad Prahu

Do našeho letadlového parku jsme zařadili dvoumotorový Piper Seneca. Díky němu se s námi můžete vydat na úžasné vyhlídkové lety nad centrem Prahy!

Výlet na rafty do Bovce

Byli jsme se proletět do krásných Julských Alp - naše zážitky jsme sepsali do článku.

POČASÍ V LETŇANECH

Sledujte nás na

Facebook - Aeroklub Praha Letňany YouTube - Aeroklub Praha Letňany Google+ - Aeroklub Praha Letňany
Pilotinfo
Aeroweb.cz - Server pro piloty a zájemce o létání

RYCHLÁ NAVIGACE

Vyzkoušejte řízení letadla | Vyhlídkové lety v Praze | Letecký výcvik v Praze | © 2009-2017 Aeroklub Letňany | Kontakty