Letecká škola Vyhlídkové lety Pronájem letadel Aero Blog O Aeroklubu Kontakt
cz en

Teoretická příprava žáků UL 2019

Zima se blíží a tak opět organizujeme v aeroklubu v Praze-Letňanech základní teoretické školení pro adepty létání na UL. Rozsah školení je dle výcvikových osnov UL-3 (dle těchto osnov je „teorie“ nezbytnou první částí výcviku před praktickým létáním).

Začínáme v neděli 13.ledna 2019 na učebně Aeroklubu vždy od 9:00 do cca 16:00 a to:


Na školení je zapotřebí pouze otevřená hlava a psací potřeby s poznámkovým sešitem – potřebné výukové materiály včetně předpisů zajistíme. Na závěr obdrží absolvent do Osobního listu potvrzení o školení (dosud bylo vždy akceptováno i v jiných střediscích výcviku).

Cena za celý kurs byla Aeroklubem stanovena na 8000,-Kč. Zájemci se mohou do konce roku přihlásit na níže uvedených kontaktech v Aeroklubu. Je také možné se přihlásit jen na některé předměty (pak se platí pouze poměrná část ceny celého kursu, to je 1500,- Kč za vyučovací den.

Těšíme se na vaši účast. Zimu je třeba využít – léto je od slova „létat“ a na výuku teorie pak už není moc času. Pro vaši další informaci: v aeroklubu o víkendech již od 6 října běží základní školení začínajících plachtařů a motorářů. Kdo baží po vzdělávání, může se po předchozí domluvě (a dle kapacity učebny) zúčastnit předmětu, který ho zajímá.

V případě zájmu se informujte v Aeroklubu na e-mail: posta@akletnany.cz