Aero Blog Letecká škola Vyhlídkové lety Pronájem letadel O Aeroklubu Kontakt
cz en

Vyhlídkový let nad Karlštejnem

Věnujte svému partnerovi či partnerce netradiční dárek ve formě vyhlídkového letu, na který mu zůstanou vzpomínky na celý život. Nebo udělejte radost sobě! Z neobvyklé perspektivy vám ukážeme místa, která dobře znáte, nebo vás na vaše přání vezmeme tam, kde to uvidíte poprvé. Po celou dobu letu s vámi pilot komunikuje, nebojte se tedy vyptávat na názvy měst a míst, která budete zrovna přelétat, a domluvit si můžete také drobnou změnu plánované trasy nebo si navrhnout svou vlastní.

Chcete se přihlásit na vyhlídkový let nebo ho věnovat jako dárek? Objednávku lze udělat online během pár minut včetně tisku voucheru.
Objednat let

Trasa vyhlídkového letu

Vyhlídkový let na Karlštejn vedeme po okraji Prahy, odkud máte skvělý výhled na celé město. Za Zbraslaví a vysílačem Cukrákem zamíříme nad údolí Berounky. Odtud už pokračujeme směrem ke Karlštejnu. Nad hradem vám zajistíme dostatek času na případné focení a filmování. Nakonec se proletíme nad lomy Velká a Malá Amerika a zpět na letiště Letňany se vrátíme stejnou cestou. Let letadlem od startu po přistání trvá asi 40 minut.


  1. Praha Letňany
  2. Průhonice
  3. Zbraslav
  4. Karlštejn
  5. Jesenice
  6. a zpět

Zážitky klientů

Pavel Novák Moc se nám líbil let nad Karlštejnem, pilot nám ochotně vysvětloval, co po cestě v okolí můžeme vidět.

Odkud létáme

Letiště Letňany
Hůlkova 683
Praha 9 - Kbely
Mapa
GPS
50.133192
14.527094

Cena letu

Cena: 6 290 Kč pro 3 cestující
Součástí ceny je

Cena je konečná včetně DPH.

Chcete se přihlásit na vyhlídkový let nebo ho věnovat jako dárek? Objednávku lze udělat online během pár minut včetně tisku voucheru.
Objednat let