Aero Blog Letecká škola Vyhlídkové lety Pronájem letadel O Aeroklubu Kontakt
cz en

Vltava Tour - let nad Vltavskou kaskádou

Vltava tour je zcela unikátní projekt vyhlídkové letu připravený speciálně pro Vás Aeroklubem Praha Letňany. Využijte jedinečnou příležitost spatřit to nejlepší z českých hradů a zámků během 65 minut trvajícího nezapomenutelného letu v jihozápadní části Čech a romantickém povodí Vltavy.

Chcete se přihlásit na vyhlídkový let nebo ho věnovat jako dárek? Objednávku lze udělat online během pár minut včetně tisku voucheru.
Objednat let

Trasa vyhlídkového letu

Trasa vyhlídkového letu z Prahy - Letňan pokračuje přes Průhonický park a Povltavím k hradu Karlštejn, dále nad krásnou přírodou Křivoklátska nad samotný hrad Křivoklát. Po přeletu zříceniny hradu Točník a Žebrák se vyhlídkový let stáčí na východ přes letiště Hořovice a pokračuje k vodní nádrži Slapy. Cestou zpět do Letňan poletíte v přímo přes zámek Konopiště a přes město Říčany. Celý vyhlídkový let od startu po přistání trvá přibližně 65 minut.


  1. Praha Letňany
  2. Průhonice
  3. Karlštejn
  4. Křivoklát
  5. Točník
  6. Žebrák
  7. vodní nádrž Slapy
  8. zámek Konopiště
  9. Říčany
  10. a zpět

Zážitky klientů

Pavel Peterka

Dobrý den, ještě jednou bych Vám touto formou chtěl poděkovat za úžasný zážitek! Vyhlídkový let podél Vltavy jsem dostal k narozeninám od svých vnoučat a budu na tento úžasný den ještě dlouho vzpomínat.

Odkud létáme

Letiště Letňany
Hůlkova 683
Praha 9 - Kbely
Mapa
GPS
50.133192
14.527094

Cena letu

Cena: 8 590 Kč pro 3 cestující
Součástí ceny je

Cena je konečná včetně DPH.

Chcete se přihlásit na vyhlídkový let nebo ho věnovat jako dárek? Objednávku lze udělat online během pár minut včetně tisku voucheru.
Objednat let