Aero Blog Letecká škola Vyhlídkové lety Pronájem letadel O Aeroklubu Kontakt
cz en

Castle Tour - let nad Český ráj

Udělejte si výlet letadlem nad okouzlujícím Českým rájem a zjistěte, jak krásné jsou hrady z ptačí perspektivy. Po domluvě s pilotem se však můžete od vytyčené trasy odklonit. Na nic nečekejte a ptejte se na informace o letadle, letu a zajímavých místech krajiny pod vámi. Pilot vám na všechny otázky ochotně odpoví.

Chcete se přihlásit na vyhlídkový let nebo ho věnovat jako dárek? Objednávku lze udělat online během pár minut včetně tisku voucheru.
Objednat let

Trasa vyhlídkového letu

Vyhlídkový let vedeme přes Starou Boleslav Polabskou nížinou až do Mělníka, kde spatříte soutok Vltavy a Labe. Prvním hradem po cestě je Kokořín, následuje Bezděz, dominanta celého kraje. Za příznivých podmínek obletíme Ještěd. Pokračovat budeme na jih, zamíříme nad zámek Sychrov a dostaneme se k srdci Českého ráje, kde uvidíme hrady Valdštejn a Hrubá Skála. Na letiště Letňany se vrátíme přes hrad Kost, Mladou Boleslav a Brandýs nad Labem přibližně po 65 minutách letu.


  1. Praha Letňany
  2. Brandýs nad Labem
  3. Mělník
  4. Bezděz
  5. Hrubá skála
  6. Hrad Trosky
  7. Sobotka
  8. a zpět

Nejzajímavější pohledy trasy

Hrad Trosky

Odkud létáme

Letiště Letňany
Hůlkova 683
Praha 9 - Kbely
Mapa
GPS
50.133192
14.527094

Cena letu

Cena: 8 590 Kč pro 3 cestující
Součástí ceny je

Cena je konečná včetně DPH.

Chcete se přihlásit na vyhlídkový let nebo ho věnovat jako dárek? Objednávku lze udělat online během pár minut včetně tisku voucheru.
Objednat let