Aero Blog Letecká škola Vyhlídkové lety Pronájem letadel O Aeroklubu Kontakt
cz en

Jarní teorie pro piloty PPL, LAPL, UL 2020

Chcete začít létat, ale nechce se vám čekat na začátek zimní teorie? Nyní je ideální čas začít! Nabízíme jarní intenzivní kurz teoretické výuky pro budoucí soukromé piloty letounů, lehkých letounů, ultralehkých letadel a kluzáků (PPL, LAPL a ULL), který začíná již 1. 3. 2020!

Přestože se jedná o intenzivní kurz, tak se nemusíte obávat, že budete o znalosti ochuzeni. Výuka probíhá v rozsahu 50 hodin s lektorem v učebně a dalších 50 hodin samostudia. Délka kurzu je 4 týdny a probíhá vždy ve večerních hodinách (od 17:00). Zvládnete jej tedy navštěvovat i po pracovní době. Ihned po absolvování teoretického kurzu můžete zahájit praktický letecký výcvik a stihnout tak vše ještě v sezóně! Kurz zakončíte již 1. 3. 2020.

Teoretický kurz vedou zkušení lektoři na danou tématiku. V leteckém výcviku máme rozsáhlé zkušenosti – náš Aeroklub byl založen již v roce 1948 a od té doby vycvičil stovky pilotů.

V rámci kurzu probereme následující oblasti:

Cena teoretického kurzu

Dotovaná cena kurzu pro piloty pokračující výcvikem v naší letecké škole je 8 200 Kč pro kvalifikace PPL, LAPL, ULL a 6 000 Kč pro kvalifikace LAPL(S)/SPL. Pro piloty pokračující ve výcviku v jiné letecké škole jsou ceny 9 200, respektive 7 000 Kč.

Pokud by Vám nevyhovovalo docházet dle pevného rozvrhu, můžeme nabídnout individuální kurzy, při kterých se lektor plně přizpůsobí Vašim časovým možnostem.

Přihlaste se formulářem níže, emailem na vls@akletnany.cz, případně telefonicky na +420 732 175 696.

C-172 RG v Chorvatsku