K používání a měření webu využíváme cookies. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme. Další informace

czeng

Castle Tour a Vltava Tour

Aeroklub Praha / Vyhlídkové lety / Castle Tour a Vltava Tour

Kokořín

CASTLE TOUR

Castle tour je zcela unikátní projekt vyhlídkové letu připravený speciálně pro Vás Aeroklubem Praha Letňany. Objednejte si tento vyhlídkový let a využijte jedinečnou příležitost spatřit to nejlepší z českých hradů a zámků během 65 minut trvajícího nezapomenutelného letu v severovýchodní části Čech.

Trasa vyhlídkového letu vede z Letňan Polabskou nížinou s výhledem na místní vesnice. Pokračuje přes Mělník s možností vyfocení historického centra a poté přímo nad hrad Kokořín. Dále pokračujete směrem na Bezděz, kde můžete z výšky pozorovat dění v okolí Máchova jezera a zříceniny hradu  Bezděz. Přes hrad Sychrov se dostanete přímo nad srdce Českého Ráje s hrady a zříceninami Valdštejn, Hrubá Skála a Trosky. Návrat na letiště v Praze Letňanech přes hrad Kost, Mladou Boleslav a Brandýs nad Labem. Celý vyhlídkový let od startu po přistání trvá přibližně jednu hodinu pět minut. Objednat let

VLTAVA TOUR

Vltava tour je zcela unikátní projekt vyhlídkové letu připravený speciálně pro Vás Aeroklubem Praha Letňany. Využijte jedinečnou příležitost spatřit to nejlepší z českých hradů a zámků během 65 minut trvajícího nezapomenutelného letu v jihozápadní části Čech a romantickém povodí Vltavy.

KarlštejnTrasa vyhlídkového letu z Prahy - Letňan pokračuje přes Průhonický park a Povltavím k hradu Karlštejn, dále nad krásnou přírodou Křivoklátska nad samotný hrad Křivoklát. Po přeletu zříceniny hradu Točník a Žebrák se vyhlídkový let stáčí na východ přes letiště Hořovice a pokračuje k vodní nádrži  Slapy. Cestou zpět do Letňan poletíte v přímo přes zámek Konopiště a přes město Říčany. Celý vyhlídkový let od startu po přistání trvá přibližně 65 minut. Neváhejte nás  kontaktovat, rádi Vám odpovíme na veškeré dotazy a pomůžeme Vám vybrat nejvhodnější termín pro Vás let. Objednat let

 

Objednejte si vyhlídkový let

 

Dokumenty ke stažení

Fotogalerie

MAPA

Kde najdete Aeroklub Praha Letňany

NOVINKY Z LETIŠTĚ

Jarní teoretický kurz pro budoucí piloty

Na jaře zahajuje Aeroklub intenzivní kurz teoretické výuky pro budoucí soukromé piloty letounů, lehkých letounů a ultralehkých letadel (PPL, LAPL a ULL), naučte se létat již toto léto!

Kam poletíme letos?

Opět pro naše piloty a žáky chystáme řadu leteckých výletů do zahraničí. Poleťte s námi do Chorvatska na pláž, na rafty, či do jeskyní!

Zkouška omezeného radiotelefonisty

V úterý 4. 4. 2017 pro vás připravujeme zkoušku pro získání průkazu omezeného radiotelefonisty letecké pohyblivé služby v prostorách Aeroklubu Praha Letňany.

Slovinská letiště Senecou a RGčkem

V letošním roce přibyl do leteckého parku Aeroklubu Praha velmi zajímavý a výjimečný stroj - dvoumotorový Piper Seneca II OK-LTB. Takže přeškolení MEP(a) a vymýšlet kam se poletí :-)

Teorie pro budoucí piloty PPL a LAPL

Přijďte již v sobotu 8. října 2016 v 9:00 na zahájení tradiční zimní teoretické výuky pro budoucí soukromé piloty letounů PPL(A), piloty lehkých letounů LAPL(A), piloty kluzáků SPL/LAPL(S) a nově i pro piloty vrtulníků PPL(A)/LAPL(H)

Vyhlídkové lety nad Prahu

Do našeho letadlového parku jsme zařadili dvoumotorový Piper Seneca. Díky němu se s námi můžete vydat na úžasné vyhlídkové lety nad centrem Prahy!

Výlet na rafty do Bovce

Byli jsme se proletět do krásných Julských Alp - naše zážitky jsme sepsali do článku.

POČASÍ V LETŇANECH

Sledujte nás na

Facebook - Aeroklub Praha Letňany YouTube - Aeroklub Praha Letňany Google+ - Aeroklub Praha Letňany
Pilotinfo
Aeroweb.cz - Server pro piloty a zájemce o létání

RYCHLÁ NAVIGACE

Vyzkoušejte řízení letadla | Vyhlídkové lety v Praze | Letecký výcvik v Praze | © 2009-2017 Aeroklub Letňany | Kontakty