K používání a měření webu využíváme cookies. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme. Další informace

czeng

Jak se dostat na letiště

Aeroklub Praha / Letiště / Jak se dostat na letiště


Zobrazit velkou mapu

Letiště Letňany se nachází 5 minut chůze od stanice metra linky C Letňany. Po výstupu z metra pokračujte směrem k výstavišti podél odjezdových stání autobusů do Letňan směrem k výstavišti PVA. Po pravé ruce uvidíte travnaté plochy letiště, pokračujte vpravo podél letiště směrem k bílému hangáru Aeroklubu Praha Letňany. Dobrým orientačním bodem je také věž letiště, která stojí v sousedství našeho hangáru.

Na letiště autem

Letiště Praha Letňany leží přímo u "Průmyslového polookruhu", poblíž jeho napojení na dálnici D8. Pokud jedete na letiště přes Průmyslový polookruh (ulice Kbelská), odbočte z něj dle ukazatelů na městskou část Kbely. Ocitnete se v Mladoboleslavské ulici, kde po zhruba 500 metrech, u zastávky Důstojnické domy, odbočte vlevo do Hůlkovy ulice. Odbočka na letiště je značena bílou značkou s nápisem "LETIŠTĚ". Parkování vozidel je zajištěno zdarma v rámci Aeroklubu Praha Letňany.

Nenašel jsem cestu 

Pokud nemůžete najít správnou cestu, neváhejte nám zavolat na telefonní čísla uvedená v kontaktech Aeroklubu Praha Letňany, rádi vám poradíme.

Pokud chcete na letiště v Praze Letňanech přiletět, přečtěte si prosím sekci letiště a dokumenty AIP.

MAPA

Kde najdete Aeroklub Praha Letňany

NOVINKY Z LETIŠTĚ

Jarní teoretický kurz pro budoucí piloty

Na jaře zahajuje Aeroklub intenzivní kurz teoretické výuky pro budoucí soukromé piloty letounů, lehkých letounů a ultralehkých letadel (PPL, LAPL a ULL), naučte se létat již toto léto!

Kam poletíme letos?

Opět pro naše piloty a žáky chystáme řadu leteckých výletů do zahraničí. Poleťte s námi do Chorvatska na pláž, na rafty, či do jeskyní!

Zkouška omezeného radiotelefonisty

V úterý 4. 4. 2017 pro vás připravujeme zkoušku pro získání průkazu omezeného radiotelefonisty letecké pohyblivé služby v prostorách Aeroklubu Praha Letňany.

Slovinská letiště Senecou a RGčkem

V letošním roce přibyl do leteckého parku Aeroklubu Praha velmi zajímavý a výjimečný stroj - dvoumotorový Piper Seneca II OK-LTB. Takže přeškolení MEP(a) a vymýšlet kam se poletí :-)

Teorie pro budoucí piloty PPL a LAPL

Přijďte již v sobotu 8. října 2016 v 9:00 na zahájení tradiční zimní teoretické výuky pro budoucí soukromé piloty letounů PPL(A), piloty lehkých letounů LAPL(A), piloty kluzáků SPL/LAPL(S) a nově i pro piloty vrtulníků PPL(A)/LAPL(H)

Vyhlídkové lety nad Prahu

Do našeho letadlového parku jsme zařadili dvoumotorový Piper Seneca. Díky němu se s námi můžete vydat na úžasné vyhlídkové lety nad centrem Prahy!

Výlet na rafty do Bovce

Byli jsme se proletět do krásných Julských Alp - naše zážitky jsme sepsali do článku.

POČASÍ V LETŇANECH

Sledujte nás na

Facebook - Aeroklub Praha Letňany YouTube - Aeroklub Praha Letňany Google+ - Aeroklub Praha Letňany
Pilotinfo
Aeroweb.cz - Server pro piloty a zájemce o létání

RYCHLÁ NAVIGACE

Vyzkoušejte řízení letadla | Vyhlídkové lety v Praze | Letecký výcvik v Praze | © 2009-2017 Aeroklub Letňany | Kontakty