K používání a měření webu využíváme cookies. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme. Další informace

czeng

Teoretické kurzy

Aeroklub Praha / Letecký výcvik / Teoretické kurzy

Před zahájením praktického letového výcviku ve skutečném letadle je nutné si nejdříve osvojit dostatek teoretických znalostí, tedy absolvovat kurz teoretické výuky.

Pro budoucí piloty otevíráme již 1. 5. 2017 tradiční jarní hromadný kurz teoretické výukyDélka kurzu je 4 týdny a probíhá vždy ve večerních hodinách (od 17:00). Zvládnete jej tedy navštěvovat i po pracovní době. Ihned po absolvování teoretického kurzu můžete zahájit praktický letecký výcvik a stihnout tak vše ještě v sezóně! Kurz zakončíte již 29. 5. 2017.

V naší letecké škole máte možnost absolvovat teoretické kurzy pro:

Teoretické kurzy nabízíme až ve třech variantách:

  • individuální výuka (pouze při provedení praktického výcviku v naší letecké škole)
  • skupinová výuka
  • skupinová výuka se samostudiem (rozsah samostudia 50%)

Zell am SeeNa závěr kurzu Vám bude vydán certifikát o absolvování příslušné teoretické výuky. Výuku vyučují zkušení instruktoři a odborníci z daných oblastí. Vše probíhá v souladu s nejnovější evropskou legislativou. Po skončení teorie máte možnost začít s praktickým výcvikem v naší letecké škole. Může také předložit certifikát o absolvování teorie z jiné letecké školy a začít s námi létat ihned. Proč létat právě s námi?

V rámci zimního teoretického kurzu pro budoucí piloty pravidelně pořádáme zkoušky k získání Omezeného a Všeobecného průkazu radiotelefonisty letecké pohyblivé služby (OFL/VFL), dále kurzy a zkoušky z angličtiny ICAO a kurzy z angličtiny IFR. Zimní teoretická výuka je koncipována tak, aby měl žák na začátku sezóny již všechny potřebné znalosti a kvalifikace  a mohl se dále věnovat již jen létání, včetně letů do zahraničí.

Máte zájem o teoretickou výuku či se chcete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.


Fotogalerie

MAPA

Kde najdete Aeroklub Praha Letňany

NOVINKY Z LETIŠTĚ

Jarní teoretický kurz pro budoucí piloty

Na jaře zahajuje Aeroklub intenzivní kurz teoretické výuky pro budoucí soukromé piloty letounů, lehkých letounů a ultralehkých letadel (PPL, LAPL a ULL), naučte se létat již toto léto!

Kam poletíme letos?

Opět pro naše piloty a žáky chystáme řadu leteckých výletů do zahraničí. Poleťte s námi do Chorvatska na pláž, na rafty, či do jeskyní!

Zkouška omezeného radiotelefonisty

V úterý 4. 4. 2017 pro vás připravujeme zkoušku pro získání průkazu omezeného radiotelefonisty letecké pohyblivé služby v prostorách Aeroklubu Praha Letňany.

Slovinská letiště Senecou a RGčkem

V letošním roce přibyl do leteckého parku Aeroklubu Praha velmi zajímavý a výjimečný stroj - dvoumotorový Piper Seneca II OK-LTB. Takže přeškolení MEP(a) a vymýšlet kam se poletí :-)

Teorie pro budoucí piloty PPL a LAPL

Přijďte již v sobotu 8. října 2016 v 9:00 na zahájení tradiční zimní teoretické výuky pro budoucí soukromé piloty letounů PPL(A), piloty lehkých letounů LAPL(A), piloty kluzáků SPL/LAPL(S) a nově i pro piloty vrtulníků PPL(A)/LAPL(H)

Vyhlídkové lety nad Prahu

Do našeho letadlového parku jsme zařadili dvoumotorový Piper Seneca. Díky němu se s námi můžete vydat na úžasné vyhlídkové lety nad centrem Prahy!

Výlet na rafty do Bovce

Byli jsme se proletět do krásných Julských Alp - naše zážitky jsme sepsali do článku.

POČASÍ V LETŇANECH

Sledujte nás na

Facebook - Aeroklub Praha Letňany YouTube - Aeroklub Praha Letňany Google+ - Aeroklub Praha Letňany
Pilotinfo
Aeroweb.cz - Server pro piloty a zájemce o létání

RYCHLÁ NAVIGACE

Vyzkoušejte řízení letadla | Vyhlídkové lety v Praze | Letecký výcvik v Praze | © 2009-2017 Aeroklub Letňany | Kontakty