K používání a měření webu využíváme cookies. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme. Další informace

czeng

Pokračovací výcvik a další kvalifikace

Aeroklub Praha / Letecký výcvik / Pokračovací výcvik a další kvalifikace

Pokud již jste držiteli pilotní licence a máte zájem o další prohlubování svých znalostí a dovedností, můžete si vybrat některý z následujících kurzů a získat kvalifikaci, která Vaše letecké umění posune o pěkný kus dopředu.

 

Chci se stát profesionálním pilotem:

 

Chci se stát instruktorem:

Pokud máte zájem stát se instruktorem, máme pro Vás připravenu celou řadu kurzů, v závislosti na Vašich zkušenostech. Nabízíme základní kurzy pro instruktory kluzáků a instruktory letounů, dále kurzy pro instruktory na vícemotorových letadlech a instruktory přístrojového létání (IFR).

Přeškolování na další typy letadel:

Pokud si chcete rozšířit obzory, přeškolit se na nové letadlo nebo se zlepšit v technice pilotáže a získat zkušenosti na dalším typu letadla, klikněte na výše uvedený odkaz. Na výběr máte více než 10 různých letadel, včetně vícemotorových letounů, ultralehkých letounů a kluzáků. Využijte také naší nabídky slevy na timebuilding!

MAPA

Kde najdete Aeroklub Praha Letňany

NOVINKY Z LETIŠTĚ

Jarní teoretický kurz pro budoucí piloty

Na jaře zahajuje Aeroklub intenzivní kurz teoretické výuky pro budoucí soukromé piloty letounů, lehkých letounů a ultralehkých letadel (PPL, LAPL a ULL), naučte se létat již toto léto!

Kam poletíme letos?

Opět pro naše piloty a žáky chystáme řadu leteckých výletů do zahraničí. Poleťte s námi do Chorvatska na pláž, na rafty, či do jeskyní!

Zkouška omezeného radiotelefonisty

V úterý 4. 4. 2017 pro vás připravujeme zkoušku pro získání průkazu omezeného radiotelefonisty letecké pohyblivé služby v prostorách Aeroklubu Praha Letňany.

Slovinská letiště Senecou a RGčkem

V letošním roce přibyl do leteckého parku Aeroklubu Praha velmi zajímavý a výjimečný stroj - dvoumotorový Piper Seneca II OK-LTB. Takže přeškolení MEP(a) a vymýšlet kam se poletí :-)

Teorie pro budoucí piloty PPL a LAPL

Přijďte již v sobotu 8. října 2016 v 9:00 na zahájení tradiční zimní teoretické výuky pro budoucí soukromé piloty letounů PPL(A), piloty lehkých letounů LAPL(A), piloty kluzáků SPL/LAPL(S) a nově i pro piloty vrtulníků PPL(A)/LAPL(H)

Vyhlídkové lety nad Prahu

Do našeho letadlového parku jsme zařadili dvoumotorový Piper Seneca. Díky němu se s námi můžete vydat na úžasné vyhlídkové lety nad centrem Prahy!

Výlet na rafty do Bovce

Byli jsme se proletět do krásných Julských Alp - naše zážitky jsme sepsali do článku.

POČASÍ V LETŇANECH

Sledujte nás na

Facebook - Aeroklub Praha Letňany YouTube - Aeroklub Praha Letňany Google+ - Aeroklub Praha Letňany
Pilotinfo
Aeroweb.cz - Server pro piloty a zájemce o létání

RYCHLÁ NAVIGACE

Vyzkoušejte řízení letadla | Vyhlídkové lety v Praze | Letecký výcvik v Praze | © 2009-2017 Aeroklub Letňany | Kontakty