K používání a měření webu využíváme cookies. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme. Další informace

czeng

Letadlový park

Aeroklub Praha / Letecký výcvik / Letadlový park

Cessna C-172N OK-JKVNaše letecká škola nabízí komplexní výcvik na letounech americké výroby typu Cessna. Tyto letouny vynikají snadnou pilotáží, rozsáhlým navigačním vybavením a vysokým komfortem cestování. Dále nabízíme létání na proslulých českých letounech značky Zlín, proslulých výbornou ovladatelností, lehkostí pilotáže, nízkými silami v řízení a příjemnou obsluhou. V nabídce je také osvědčený letoun Piper PA-28R Arrow se zatahovacím podvozkem a schválený pro lety IFR. Váháte? Pojďte si létání vyzkoušet!

OK-LTAJe možné začít letecký výcvik na letounech typu Cessna a v průběhu výcviku se přeškolit na další typ nebo zvolit nejlevnější variantu a odlétat celý výcvik na letounu C-150/152. Typy lze různě kombinovat (maximálně však dva během základního výcviku). Celková cena výcviku se odvozuje od typu (typů), s nímž chcete výcvik létat. Ceny za létání je možné najít zde. S našimi letouny létáme po celé Evropě a co vy?

 

Naše letouny jsou ve špičkovém technickém stavu a vybaveny moderní avionikou, odpovídači sekundárního radaru a GPS. Máte-li zájem se na ně přijít podívat, napište nám, rádi Vám je předvedeme. Náš letadlový park čítá již 11 letounů, 2 ultralehké letouny, 2 simulátory a 3 dvoumístné výcvikové kluzáky! Při pronájmu většího počtu hodin nabízíme pilotům slevu na timebuilding!

 

Letadlový park Aeroklubu Praha Letňany

Chci se přihlásit do výcviku. Chci si létání vyzkoušet.


Fotogalerie

MAPA

Kde najdete Aeroklub Praha Letňany

NOVINKY Z LETIŠTĚ

Jarní teoretický kurz pro budoucí piloty

Na jaře zahajuje Aeroklub intenzivní kurz teoretické výuky pro budoucí soukromé piloty letounů, lehkých letounů a ultralehkých letadel (PPL, LAPL a ULL), naučte se létat již toto léto!

Kam poletíme letos?

Opět pro naše piloty a žáky chystáme řadu leteckých výletů do zahraničí. Poleťte s námi do Chorvatska na pláž, na rafty, či do jeskyní!

Zkouška omezeného radiotelefonisty

V úterý 4. 4. 2017 pro vás připravujeme zkoušku pro získání průkazu omezeného radiotelefonisty letecké pohyblivé služby v prostorách Aeroklubu Praha Letňany.

Slovinská letiště Senecou a RGčkem

V letošním roce přibyl do leteckého parku Aeroklubu Praha velmi zajímavý a výjimečný stroj - dvoumotorový Piper Seneca II OK-LTB. Takže přeškolení MEP(a) a vymýšlet kam se poletí :-)

Teorie pro budoucí piloty PPL a LAPL

Přijďte již v sobotu 8. října 2016 v 9:00 na zahájení tradiční zimní teoretické výuky pro budoucí soukromé piloty letounů PPL(A), piloty lehkých letounů LAPL(A), piloty kluzáků SPL/LAPL(S) a nově i pro piloty vrtulníků PPL(A)/LAPL(H)

Vyhlídkové lety nad Prahu

Do našeho letadlového parku jsme zařadili dvoumotorový Piper Seneca. Díky němu se s námi můžete vydat na úžasné vyhlídkové lety nad centrem Prahy!

Výlet na rafty do Bovce

Byli jsme se proletět do krásných Julských Alp - naše zážitky jsme sepsali do článku.

POČASÍ V LETŇANECH

Sledujte nás na

Facebook - Aeroklub Praha Letňany YouTube - Aeroklub Praha Letňany Google+ - Aeroklub Praha Letňany
Pilotinfo
Aeroweb.cz - Server pro piloty a zájemce o létání

RYCHLÁ NAVIGACE

Vyzkoušejte řízení letadla | Vyhlídkové lety v Praze | Letecký výcvik v Praze | © 2009-2017 Aeroklub Letňany | Kontakty