K používání a měření webu využíváme cookies. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme. Další informace

czeng

Instruktoři

Aeroklub Praha / Letecký výcvik / Instruktoři

Marek VinařV naší letecké škole je k dispozici více než 30 zkušených instruktorů, kteří Vám rádi předají své zkušenosti. Mnoho z těchto instruktorů je zároveň profesionálními piloty u různých leteckých společností. Dohromady mají naši instruktoři více než 90.000 nalétaných hodin na kluzácích, ultralehkých letounech, letounech a vrtulnících. Náš tým instruktorů se dohromady snaží o to, abychom z Vás vychovali zdatné a především zodpovědné piloty, kteří se létání nebojí, avšak mají zdravý úsudek a dostatečný respekt. Pokud máte zájem dozvědět se o některém z našich instruktorů více, klikněte na jeho jméno v seznamu níže uvedeném.

 

Vedení letecké školy:JGT lyže

Jan Koťan (AM)

Ing. Marek Vinař (CFI(A))

Jiří Lehký (HT)

Ing. Vladimír Caldr (CTKI)

Karel Douda (CFI(S), HT(S))

 

Instruktoři pro motorové letouny

Ing. Marek VinařJiří LehkýIng. Vladimír CaldrIng. Tomáš Malík, Ing. Jaromír Jedlička, Ing. Petr Bezděk, Ing. Vladislav Pánek, Radim Bradáč, Ing. Štěpán Šípal

 

Instruktoři pro ultralehké letouny

Jiří Lehký, Ing. Vladimír CaldrIng. Tomáš Müller, Ing. Petr Malček, Ing. Petr Bezděk, Ing. Petr Bucháček, Ing. Miroslav Aksman

 

Instruktoři pro kluzáky

Jiří Lehký, Karel DoudaIng. Martin Holík, Ing. Marek Vinař, Ing. Petr Malček, Josef RejentIng. Tomáš Malík, Ing. Miroslav Aksman, MUDr. Josef Kolman, MUDr. Matouš Schmidt, Ing. Petr BezděkIng. Tomáš Müller, Ing. Pavel Láznička, Ing. František VavákIng. Jan KantorIng. Vladislav Pánek, Ing. Tomáš Ptačovský, Ing. Karel Stach, Petr Vágner

 

Lektoři teoretické výuky

Ing. Petr Hofman, Mgr. Monika Matějková

 

Výuka letecké angličtiny ICAO/IFR, examinátoři ICAO

PhDr. Jeffrey Nicholls, Libuše Nicholls

Fotogalerie

MAPA

Kde najdete Aeroklub Praha Letňany

NOVINKY Z LETIŠTĚ

Jarní teoretický kurz pro budoucí piloty

Na jaře zahajuje Aeroklub intenzivní kurz teoretické výuky pro budoucí soukromé piloty letounů, lehkých letounů a ultralehkých letadel (PPL, LAPL a ULL), naučte se létat již toto léto!

Kam poletíme letos?

Opět pro naše piloty a žáky chystáme řadu leteckých výletů do zahraničí. Poleťte s námi do Chorvatska na pláž, na rafty, či do jeskyní!

Zkouška omezeného radiotelefonisty

V úterý 4. 4. 2017 pro vás připravujeme zkoušku pro získání průkazu omezeného radiotelefonisty letecké pohyblivé služby v prostorách Aeroklubu Praha Letňany.

Slovinská letiště Senecou a RGčkem

V letošním roce přibyl do leteckého parku Aeroklubu Praha velmi zajímavý a výjimečný stroj - dvoumotorový Piper Seneca II OK-LTB. Takže přeškolení MEP(a) a vymýšlet kam se poletí :-)

Teorie pro budoucí piloty PPL a LAPL

Přijďte již v sobotu 8. října 2016 v 9:00 na zahájení tradiční zimní teoretické výuky pro budoucí soukromé piloty letounů PPL(A), piloty lehkých letounů LAPL(A), piloty kluzáků SPL/LAPL(S) a nově i pro piloty vrtulníků PPL(A)/LAPL(H)

Vyhlídkové lety nad Prahu

Do našeho letadlového parku jsme zařadili dvoumotorový Piper Seneca. Díky němu se s námi můžete vydat na úžasné vyhlídkové lety nad centrem Prahy!

Výlet na rafty do Bovce

Byli jsme se proletět do krásných Julských Alp - naše zážitky jsme sepsali do článku.

POČASÍ V LETŇANECH

Sledujte nás na

Facebook - Aeroklub Praha Letňany YouTube - Aeroklub Praha Letňany Google+ - Aeroklub Praha Letňany
Pilotinfo
Aeroweb.cz - Server pro piloty a zájemce o létání

RYCHLÁ NAVIGACE

Vyzkoušejte řízení letadla | Vyhlídkové lety v Praze | Letecký výcvik v Praze | © 2009-2017 Aeroklub Letňany | Kontakty