K používání a měření webu využíváme cookies. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme. Další informace

czeng

Chci se stát pilotem

Aeroklub Praha / Letecký výcvik / Chci se stát pilotem

Letiště KbelyPokud máte zájem stát se pilotem, nejprve si musíte vybrat, jakému druhu létání se chcete věnovat. V naší letecké škole máte na výběr z celkem pěti možností.

Každý z těchto výcviků je specifický a umožňuje pilotům po získání příslušné licence vykonávat různé činnosti. Pro podrobné informace klikněte na jeden z výše uvedených kurzů, nebo nám napište a můžete se k nám přijít i podívat a na vlastní oči se přesvědčit, co létání nabízí. Proč létat právě s námi?

OK-LTA

Nejste si jisti, jestli je pro Vás létání to pravé? Vyzkoušejte si ho! Pozor! Každý praktický výcvik začíná podrobnou teoretickou přípravou! Každým z kurzů budete provázeni zkušeným týmem instruktorů, často z řad dopravních a profesionálních pilotů. Máte zájem létat s námi? Podívejte se, s jakými letadly se u nás můžete setkat. Pokud jste se již rozhodli, není nic snazšího než se přihlásit do kurzu létání.

 

  • Už v průběhu základního výcviku létáme s žáky do zahraničí. Podívejte se jak....
  • Pro schopné žáky nabízíme slevu na základní výcvik a timebuilding

Fotogalerie

MAPA

Kde najdete Aeroklub Praha Letňany

NOVINKY Z LETIŠTĚ

Jarní teoretický kurz pro budoucí piloty

Na jaře zahajuje Aeroklub intenzivní kurz teoretické výuky pro budoucí soukromé piloty letounů, lehkých letounů a ultralehkých letadel (PPL, LAPL a ULL), naučte se létat již toto léto!

Kam poletíme letos?

Opět pro naše piloty a žáky chystáme řadu leteckých výletů do zahraničí. Poleťte s námi do Chorvatska na pláž, na rafty, či do jeskyní!

Zkouška omezeného radiotelefonisty

V úterý 4. 4. 2017 pro vás připravujeme zkoušku pro získání průkazu omezeného radiotelefonisty letecké pohyblivé služby v prostorách Aeroklubu Praha Letňany.

Slovinská letiště Senecou a RGčkem

V letošním roce přibyl do leteckého parku Aeroklubu Praha velmi zajímavý a výjimečný stroj - dvoumotorový Piper Seneca II OK-LTB. Takže přeškolení MEP(a) a vymýšlet kam se poletí :-)

Teorie pro budoucí piloty PPL a LAPL

Přijďte již v sobotu 8. října 2016 v 9:00 na zahájení tradiční zimní teoretické výuky pro budoucí soukromé piloty letounů PPL(A), piloty lehkých letounů LAPL(A), piloty kluzáků SPL/LAPL(S) a nově i pro piloty vrtulníků PPL(A)/LAPL(H)

Vyhlídkové lety nad Prahu

Do našeho letadlového parku jsme zařadili dvoumotorový Piper Seneca. Díky němu se s námi můžete vydat na úžasné vyhlídkové lety nad centrem Prahy!

Výlet na rafty do Bovce

Byli jsme se proletět do krásných Julských Alp - naše zážitky jsme sepsali do článku.

POČASÍ V LETŇANECH

Sledujte nás na

Facebook - Aeroklub Praha Letňany YouTube - Aeroklub Praha Letňany Google+ - Aeroklub Praha Letňany
Pilotinfo
Aeroweb.cz - Server pro piloty a zájemce o létání

RYCHLÁ NAVIGACE

Vyzkoušejte řízení letadla | Vyhlídkové lety v Praze | Letecký výcvik v Praze | © 2009-2017 Aeroklub Letňany | Kontakty