K používání a měření webu využíváme cookies. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme. Další informace

czeng

Letecký výcvik

Aeroklub Praha / Letecký výcvik

Aeroklub Praha - Letňany je schválenou organizací pro výcvik CZ/ATO-025 dle nejvyšších evropských standardů. Jsme schopni poskytovat téměř veškeré výcviky na letounech, ultralehkých letounech a kluzácích, včetně létání podle přístrojů (IFR, EIR). Dále nabízíme velké množství teoretických kurzů. Rovněž poskytujeme výcviky na více motorových letounech, včetně létání podle přístrojů a výcvik instruktorů.

Ptáte se, co od nás dostanete navíc? Od ostatních leteckých škol nás odlišuje především kvalita, preciznost celého výcviku a přístup k našim žákům Žákům věnujeme maximální možné množství času, které je potřebné ke zvládnutí dané problematiky, v základním výcviku skutečně létáme vybírání vývrtek, soustředíme se na dokonalé zvládnutí nouzových situací a správnou činnost na palubě letounu v průběhu celého letu. Létejte s námilétejte bezpečně! V rámci základního výcviku běžně létáme na řízená i neřízená letiště do zahraničí. Přečtěte si, co o nás napsali naši žáci, ze kterých jsme vychovali schopné a zodpovědné piloty.

  • U nás platíte pouze za létání od startu do přistání, žádné blokové časy ani hobbsy! Proč platit za pojíždění, když chcete létat? Pro schopné žáky nabízíme slevu na výcvik a timebuilding!

Z-142Výcvik létání probíhá na letounech typu Cessna C-150/152, C-172 či C-172RG, osvědčeném komplexním letounu Piper PA-28R Arrow a také na proslulých českých letounech značky Zlín. Výcvik na ultralehkých letounech provádíme na letadlech Rans Coyote II a moderní Sambě XXL. Jako výcvikové kluzáky máme k dispozici 2x L-13A Blaník a jeden AS-K13. Pro žáky, kteří létají pravidelně, nabízíme slevu na létání!

Při výcviku lze také využít certifikovaný simulátor dopravního letounu ATR 42/72 FNPT II nebo simulátor ULT-28.

Přihlaste se do kurzu létání!
Máte dotaz k leteckému výcviku? Zeptejte se nás!

Fotogalerie

MAPA

Kde najdete Aeroklub Praha Letňany

NOVINKY Z LETIŠTĚ

Jarní teoretický kurz pro budoucí piloty

Na jaře zahajuje Aeroklub intenzivní kurz teoretické výuky pro budoucí soukromé piloty letounů, lehkých letounů a ultralehkých letadel (PPL, LAPL a ULL), naučte se létat již toto léto!

Kam poletíme letos?

Opět pro naše piloty a žáky chystáme řadu leteckých výletů do zahraničí. Poleťte s námi do Chorvatska na pláž, na rafty, či do jeskyní!

Zkouška omezeného radiotelefonisty

V úterý 4. 4. 2017 pro vás připravujeme zkoušku pro získání průkazu omezeného radiotelefonisty letecké pohyblivé služby v prostorách Aeroklubu Praha Letňany.

Slovinská letiště Senecou a RGčkem

V letošním roce přibyl do leteckého parku Aeroklubu Praha velmi zajímavý a výjimečný stroj - dvoumotorový Piper Seneca II OK-LTB. Takže přeškolení MEP(a) a vymýšlet kam se poletí :-)

Teorie pro budoucí piloty PPL a LAPL

Přijďte již v sobotu 8. října 2016 v 9:00 na zahájení tradiční zimní teoretické výuky pro budoucí soukromé piloty letounů PPL(A), piloty lehkých letounů LAPL(A), piloty kluzáků SPL/LAPL(S) a nově i pro piloty vrtulníků PPL(A)/LAPL(H)

Vyhlídkové lety nad Prahu

Do našeho letadlového parku jsme zařadili dvoumotorový Piper Seneca. Díky němu se s námi můžete vydat na úžasné vyhlídkové lety nad centrem Prahy!

Výlet na rafty do Bovce

Byli jsme se proletět do krásných Julských Alp - naše zážitky jsme sepsali do článku.

POČASÍ V LETŇANECH

Sledujte nás na

Facebook - Aeroklub Praha Letňany YouTube - Aeroklub Praha Letňany Google+ - Aeroklub Praha Letňany
Pilotinfo
Aeroweb.cz - Server pro piloty a zájemce o létání

RYCHLÁ NAVIGACE

Vyzkoušejte řízení letadla | Vyhlídkové lety v Praze | Letecký výcvik v Praze | © 2009-2017 Aeroklub Letňany | Kontakty